• خوراک
  • تويتر
  • گوگل
  • فيسبوک


قوانین شرکت

مقدمه

1 ) کاربر گرامی، هاست پرداز بر روی رعایت قوانین بسیار سخت گیر بوده و سرویس دهی بدون اختلال به کاربران خود را، از هر چیز دیگر مهم تر میداند. لذا از شما خواهشمندیم قبل از ثبت نام و خرید سرویس ، حتما قوانین زیر را مطالعه نمایید .

2 ) لازمه استفاده از سرویس های هاست پرداز ، پذیرفتن قوانینیست که در زیر به صورت کامل ذکر شده است و هر کاربر میبایست این قوانین به صورت کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به سفارش نماید .

3 ) این قوانین در تاریخ 1391/02/02 تنظیم و در تاریخ 1394/05/27 تغییر یافته است و در صورت لزوم تغییر و اطلاع رسانی میگردد .

شرایط عضویت

1 ) شما متعد ميشويد زمان عضويت آدرس ايميل شخصي خود را وارد نماييد و از وارد كردن آدرس ايميل افراد ديگر خودداري كنيد.

2 ) چنانچه بصورت حقوقی (شرکتی ، سازمانی و …) قصد عضویت در سایت دارید، تمامی تماسها و درخواستها می بایست بصورت کتبی بر روی سربرگ شرکت و با مهر و امضاء مدیر عامل باشد.

3 ) پس از عضويت مدیران هاست پرداز ميتوانند خبر ها و يا اطلاعيه هاي مهم خود را به آدرس ايميل شما ارسال كنند.

4 ) اطلاعات شخصی شما نزد هاست پرداز محفوظ است ( اطلاعات فقط طی نامه های کتبی مقامهای قضایی قابل ارائه میباشد ) .

5 ) مسئوليت مراقبت از كلمه عبور بر عهده شماست در صورتي كه افراد ديگري از اكانت كاربري شما استفاده كنند و شروع به درخواستهاي مختلف نمايند ، مسئوليت آنها بر عهده شماست و اين نكته را به خاطر داشته باشيد تنها راه شناسايي شما توسط ما اكانت كاربري شماست.

شرایط استفاده از خدمات

1 ) هاست پرداز متعهد مي گردد كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات هاستينگ را با شرايط ذكر شده در مشخصات Plan ها و همچنين انتخاب كاربر ، با توجه به فرمي كه كاربر ارسال ميكند، به وي ارائه نمايد.

2 ) عودت مبالغ پرداختي از جانب شما، پس از اقدام هاست پرداز به ثبت سفارش شما، چه كلا” و چه جزئا” به هيچ‌ وجه امكان پذير نمي باشد.

3 ) متقاضي متعهد مي گردد در طول مدت استفاده از خدماتي كه هاست پرداز بر طبق اين فرم در اختيار وي قرار مي دهد، به هنگام رد و بدل كردن فايلها و كلا” هرگونه اطلاعات به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد. متقاضي مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه در درون سايت خود قرار مي دهد، با خود اوست و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه، متوجه هاست پرداز نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين كپي رايت (حقوق تاليف) بين المللي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از Email خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.

4 ) متقاضي متعهد مي شود كه نام اختصاصي (ID) و رمز عبور (Password) اختصاص يافته به خود را كه توسط هاست پرداز به وي اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد ديگري انتقال ندهد. متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را، در طول مدت استفاده از اين خدمات ، بدون اجازه هاست پرداز به غير واگذار ننمايد.

5 ) مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان ، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار ، مونيتور كردن فعاليتهاي سايت و … بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد .

6 ) در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاري توسط هاست پرداز ، به هر علتي، چه بين المللي و چه داخلي، از قبيل (ولي نه محدود به) شرايط نمونه زير، كه از اراده هاست پرداز خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه هاست پرداز نخواهد بود و عودت مبالغ دريافت شده به هيچ عنوان ممكن نخواهد بود. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و … ، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به Web Hostingها، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اراده هاست پرداز) اشاره نمود .

7 ) استفاده بيش از حد مجاز تخصيص داده شده به شما از سايت ، ارسال Spam ، استفاده نابجا از سايت و مواردي از اين قبيل موجب قطع شدن دسترسي شما خواهد شد و مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد.

8 ) قرار دادن فایلهای ویروسی بر روی سرور چه سهوا و چه عمدا ممنوع بوده و با توجه به اینکه برای سرور و سایر سایتهای موجود بر روی سرور مضر است در صورت شناسایی و پیدا شدن این فایلها، بدون هماهنگی قبلی، توسط هاست پرداز حذف خواهند شد و در صورتی که این عمل تکرار شود دسترسی به سایت کلا قطع و هیچ مسئولیتی برعهده هاست پرداز نخواهد بود.

9 ) به روز نگاه داشتن سیستم های نرم افزاری (مخصوصا اوپن سورس) نصب شده بر روی وب سایت بر عهده مشتری می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکلی اعم از نفوذ به سایت به دلیل وجود باگ های نرم افزار در سیستم نرم افزار نصب شده بر روی وب سایت، آلوده شدن فایلهای موجود بر روی وب سایت و … هیچ مسئولیتی بر عهده هاست پرداز نخواهد بود.

شرایط استفاده از خدمات ثبت دامین

1 ) هاست پرداز متعهد مي شود كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده ، Domain معرفي شده را به سفارش متقاضي (به مشخصات درج شده در مرحله دوم سفارش) به ثبت برساند.

2 ) عودت مبالغ پرداختي از جانب شما، پس از اقدام هاست پرداز به ثبت سفارش شما، چه كلا” و چه جزئا” به هيچ‌وجه امكان پذير نمي باشد.

3 ) مسئوليت انتخاب نام مناسب براي Domain بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي از انتخاب نامهاي نامناسب، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است. هاست پرداز همچنين پس از ثبت Domain براي متقاضي، هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن Domain در هر زمان نخواهد داشت.

4 ) خواهشمند است نام Domain را عاري از هرگونه اشتباه، درج فرماييد، زيرا نام Domainها پس از ثبت اكثرا” غير قابل تغيير هستند.

5 ) هاست پرداز جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در مرحله اول فرم سفارش، مانند آدرس محل جهت نامه نگاري احتمالي، تلفن تماس و Email شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود ، موارد جديد را هرچه سريعتر به واحد پشتيباني هاست پرداز اطلاع دهد.

شرایط استفاده از سایت هاست پرداز

1 ) تمامي اطلاعات (مقالات ، آموزشها ، ترفندها و …) منحصرا در اختيار هاست پرداز ميباشد و در صورت استفاده در سايتها ديگر ذكر منبع به همراه لينك سايت الزامي است.

2 ) هنگام نمايش هرگونه پيغام خطايي در سايت اطلاعات شما (آي پي ، مشخصات مرورگر شما ، نوع سيستم عامل ، زمان و تاريخ و …) براي پيگيري هاي بعدي در بانك اطلاعاتي ذخيره خواهد شد.

3 ) خبر رساني هاست پرداز ممكن است به يكي از روشهاي زير باشد كه در هر حالت شما موظف هستيد هميشه در جريان آخرين خبرها و اطلاعيه هاي اين گروه باشيد:
خبر رساني از طريق ارسال ايميل براي شما
خبر رساني از طريق منتشر ساختن آن در سايت hostpardaz.net
خبر رساني از طريق كنترل پنلهاي سايتها
خبر رسانی توسط پیامک

کلیه حقوق برای هاست پرداز محفوظ است © 2015-2012